Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu, życiu z własnej pasji lub masz dość czekania na koniec pandemii, poluzowania obostrzeń i chcesz dostosować swój biznes do nowej rzeczywistości, czytaj dalej...

Są dwa podejścia do pracy:

  1. Zadaniowe. Charakteryzują się nim mistrzowie organizacji, którzy działają zawsze zgodnie z planem i terminami, które sobie wyznaczą. Lista zadań "do zrobienia, jak będzie więcej czasu" nie istnieje. Zadaniowcy efektywnie pracuję samodzielnie, w swoim tempie.
  2. Życzeniowe. Charaterystyczne dla tych, co mają ambitne plany, ale ilość codziennych obowiązków wciąż ich zmusza do odkładania mniej pilnych rzeczy na później. Osoby, które stosują to podejście bardzo często pragną zmiany, ale dużo łatwiej im je wdrażać pod presją czasu lub we współpracy z innymi ludźmi. Często określając taką formę motywacji jako "bat nad sobą".

Jedni lubią pracować w pojedynkę, inni w grupie. Jeśli nie wiesz, w której grupie jesteś, zastanów się, czy zdarzyło Ci się kupić książkę, e-booka, szkolenie lub kurs, który wiesz, że jest wartościowy, ale wciąż nie możesz znaleźć czasu na to, aby zapoznać się z jego treścią?

Jeśli tak, mój nowy projekt może Cię zainteresować.

cytat "Małe, kroki, które robisz do przodu są lepsze niż duże, które tylko planujesz zapisany białymi literami na pomarańczowym tle
.

 

"Weź swój biznes na WARSZTAT" to sposób na nieodkładanie rozwoju biznesu na później. To wyznaczenie sobie odgórnego terminu, który z wyprzedzeniem należy zarezerwować, aby w pełni poświęcić swoją uwagę, czas i energię na realizację swoich celów. Podczas warsztatów będziesz pracować nad rozwojem swojego biznesu, a nie tylko zdobywać wiedzę, jak to zrobić. Taka forma pracy zapewnia korzyści wynikające ze współpracy w grupie, a na koniec od razu widzisz jej efekty.
Brzmi interesująco? Zapisz się na listę zainteresowanych, aby poznać więcej szczegółów.