Chcesz wypłynąć na głębokie wody biznesu?
Sprawdź, czy Twój statek jest na to gotowy!

Pobierz Biznesową checklistę, zrób przegląd firmy i zdecyduj, jakie obszary wymagają dopracowania, aby Twój biznes bezpiecznie dopłynął do wyznaczonego celu.

biznesowa checklista - jak zacząć biznes - Angelika Stawowy - coaching biznesowy

Biznes to system wielu połączonych elementów. Aby wypłynąć na szerokie wody, musisz zadbać, aby wszystkie te elementy nie tylko działały poprawnie, ale też razem tworzyły spójną całość.

Niedopracowanie w jednym obszarze może skutkować awarią w zupełnie innym, ponieważ są one od siebie zależne i wzajemnie na siebie wpływają.

Biznesowa checklista to wygodne narzędzie dla solo przedsiębiorców, którzy chcą przeprowadzić przegląd wszystkich kluczowych elementów swojego biznesowego statku. Pozwala znaleźć braki, zgrzyty, a także stworzyć plan usprawnień na najbliższy kwartał, aby być w stanie wypływać na coraz szersze wody i zdobywać kolejne cele.

Jesteś w swoim biznesie człowiekiem-orkiestrą?

Pracownikiem, szefem, asystentką, graficzką, copywriterką, informatykiem, biurem obsługi klienta i wieloma innymi osobami, których role wypełniasz każdego dnia?

Wciąż czujesz na sobie presję, że jeszcze tyle jest do zrobienia, a doba jest za krótka i nie wiesz, gdzie ręce włożyć?

Określ priorytety i ustal plan działania – nie przeciążającego, ale spokojnego, konsekwentnego i skutecznego.

Kim jestem?

Nazywam się Angelika Stawowy.

Projektuję, usprawniam i naprawiam biznesy solo przedsiębiorców, którzy są gotowi na zmianę. Moją supermocą jest skuteczność. Z moją pomocą udoskonalisz swój biznesowy statek, złapiesz wiatr w żagle i dopłyniesz do wymarzonego celu.

Sprawdź, co piszą moi Klienci:

Ma się ogrom przemyśleń, wątpliwości, a w końcu dociera się do sedna sprawy.

ustaliłyśmy dokładny plan działania
Krok po kroku miałam wszystko tłumaczone, opisywane, wysyłane.
Moim głównym celem było opracowanie strategii biznesowej oraz poukładanie chaosu jaki panował w mojej głowie.
Pani Angelika objaśniła, zaproponowała od czego zacząć, znalazła brakujące ogniwo w moim marzeniu o własnym biznesie.
Niby już miałam wszystko gotowe, a jednak brakowało mi spięcia wszystkiego w całość oraz świeżego biznesowego spojrzenia i podejścia. Byłam totalnie pogubiona w plątaninie moich pomysłów, wizji oraz obaw i lęków
Angelika pomogła mi uporządkować pomysły i myśli, wyznaczyłyśmy moją biznesowa drogę, pomogła mi opracować strategię marki, określić grupę docelową, rozważyć różne aspekty i scenariusze działania.
Organizacja, procesy, marketing, wyjście do klientów, wycena zleceń oraz ich realizacja zaczęły układać się w należyty i pożądany przeze mnie ład i porządek jakiego nie potrafiłem wprowadzić od długiego czasu.
Biznesowa checklista to bezpłatne narzędzie

Powstała, aby pomóc solo przedsiębiorcom opanować chaos myśli, pomysłów i działań. Pozwala na analizę sytuacji biznesowej z lotu ptaka, zachęca do zatrzymania się w działaniu i ocenienia, czy to wszystko, co robimy, faktycznie przynosi efekty biznesowe.

Na końcu dokumentu znajduje się mój autorski przepis na to, jak znaleźć czas na pracę nad biznesem, a nie tylko w biznesie. Dzięki zaproponowanej koncepcji pracy będziesz w stanie nie tylko prowadzić, ale też rozwijać swój biznes. Nawet jeśli dziś wydaje Ci się to nieosiągalne.

Czujesz chaos w głowie i biznesie?

Chcesz uporządkować swoje działania?
Bieżące obowiązki nie dają Ci przestrzeni na strategiczny rozwój biznesu?
Masz w głowie mnóstwo ambitnych planów i pomysłów, ale nie masz kiedy ich realizować?
Twoja lista zadań “do zrobienia jak będzie czas” rośnie zamiast maleć?
Marzy Ci się, aby Twój biznes był uporządkowany, a Twoje działania nie ograniczały się do pojedynczych zrywów?
Biznesowa checklista