Pobierz biznesową checklistę i sprawdź, czy Twój statek jest gotowy wypłynąć na głębokie wody biznesu!

Chcesz rozwinąć swój biznes? Masz w głowie mnóstwo pomysłów, które się mnożą i po jakimś czasie zmieniają w totalny chaos?

Nie wiesz, gdzie ręce włożyć i od czego zacząć? Miotasz się i zaczynasz mieć wątpliwości, czy to, co robisz, ma sens?

A może idzie Ci całkiem nieźle i masz ochotę na więcej, jednak jak pomyślisz o wyprawie na nieznane głębokie wody, czujesz strach lub niepewność, czy ta droga to coś dla Ciebie?

Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Współpraca 1:1 to oferta skierowana do osób, którym nie wystarczają e-booki i kursy.

Poszukują mentorki i przewodniczki. Dojrzeli do decyzji o tym, że w ich sytuacji potrzebne jest coś więcej, bardziej indywidualna formy wsparcia w rozwoju ich biznesu.

Ciągle poszukujesz inspiracji, motywacji, sprytnych trików i lifehacków? Masz zapisanych mnóstwo materiałów, do których nigdy nie wracasz, ale wciąż masz nadzieję, że im więcej przeczytasz, tym lepiej rozwiniesz swój biznes?

Pochłaniasz masę kursów, e-booków, szkoleń. Oglądasz webinary, słuchasz podcasty, wertujesz fora biznesowe… i niewiele udaje się wdrożyć?

Takie inspiracyjno-wiedzowe zbieractwo często kończy się totalnym chaosem w głowie, psychiczną blokadą do ruszenia z czymkolwiek i słynną klątwą wiedzy.

 • Chaos w głowie i biznesie.
 • Poczucie bezradności z powodu braków efektów pomimo wielu starań.
 • Zwątpienie we własną wizję biznesu.
 • Zrywy w działaniu bez planu i spójnej strategii.
 • Brak wytrwałości i konsekwencji w realizacji ambitnych planów.

To najczęstsze problemy, z którymi zgłaszają się do mnie Klienci.

Dlaczego tak się dzieje?

 1. Po pierwsze żaden skalowalny produkt z teorią nie wskaże Ci rozwiązania na Twoją indywidualną sytuację. A w biznesie to właśnie detale mają kluczowe znaczenie.
 2. Po drugie właściciele biznesów często nie są obiektywni wobec swoich pomysłów. Dlatego tak ważne jest, aby zweryfikować je ze strategiem biznesu, czyli osobą, która się w tym specjalizuje. Biznes to system naczyń połączonych, dlatego, aby całość zadziałała, wszystkie jego części muszą ze sobą współgrać. Spojrzenie na całość z lotu ptaka, pozwala ocenić, czy brak efektu „tutaj” nie wynika z awarii „tam”.
 3. Po trzecie, to nie brak wiedzy jest największym wyzwaniem, ale umiejętność skutecznego wdrożenia tej wiedzy w życie.

A wdrażanie biznesowych zmian w życie to moja specjalność.

W zależności od tego, czy jesteś na etapie projektowania modelu biznesu od zera, czy usprawniania już działającej maszyny, proponuję Ci 3 formy mojego indywidualnego wsparcia.

Sprawdź, która będzie najlepsza dla Ciebie:

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

Spotkanie 1:1

Jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz otworzyć biznes, ale nie wiesz, co dokładnie mogłabyś robić, aby sensownie zarobić
 • chcesz zweryfikować swój pomysł na biznes,
  masz pomysł, ale nie wiesz, od czego zacząć, potrzebujesz wsparcia w poukładaniu planu działania
 • prowadzisz już biznes i potrzebujesz rady w rozwiązaniu konkretnego problemu
 • potrzebujesz pomocy w ogarnięciu chaosu myśli i pomysłów na dalszy rozwój swojego biznesu
 • chcesz ukierunkować swoje działania i potrzebujesz obiektywnego spojrzenia na swoja sytuację
 • utknęłaś w swoich działaniach i nie wiesz, jakie podjąć kolejne kroki

chcę poznać szczegóły

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

Współpraca na godziny

Jest dla Ciebie, jeśli:

 • prowadzisz już biznes i chcesz wypłynąć na głębokie wody
 • planujesz przeprojektować swój biznes, aby go rozwinąć/skalować/usprawnić
 • czujesz, że chcesz wejść ze swoim biznesem na wyższy poziom
 • planujesz wdrożyć większe zmiany w kluczowym obszarze swojego biznesu
 • chcesz utrzymać regularność w działaniu i przestać miotać się w pomysłach
 • utrzymać motywację i znaleźć sposób na samotność w biznesie
 • szukasz mentorki, przewodniczki, z którą będziesz mogła konsultować swoje pomysły i działania w dłuższej perspektywie

chcę poznać szczegóły

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

Pakiety mentoringowe

Są dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz strategicznie i kompleksowo dopracować założenia swojego biznesu
 • jesteś na etapie przygotowań swojego biznesu
 • prowadzisz już biznes, ale potrzebujesz wrócić do początku i poukładać go biznes na nowo
 • planujesz duże zmiany w swoim biznesie, co wymaga zaprojektowania całej strategii rozwoju od początku
 • nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na działania po omacku
 • zależy Ci na jak najszybszym zarabianiu na swoim biznesie,
 • chcesz uniknąć podstawowych błędów, dlatego potrzebujesz gotowych i sprawdzonych rozwiązań skrojonych na Twoje indywidualne potrzeby

chcę poznać szczegóły

1h spotkania wystarczy, jeśli chcesz:

 • zweryfikować pomysł na biznes,
 • omówić model biznesowy i znaleźć pomysły na poprawki,
 • przeanalizować budżet firmowy i opłacalność biznesu,
 • opracować plan promocji, aby zwiększyć sprzedaż,
 • zrobić audyt strony www lub profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram),
 • wyznaczyć kierunek rozwoju biznesu,
 • sprawdzić i/lub poprawić tekst oferty, postów do SM lub treści na stronę www,
 • omówić swoją sytuację i poznać przyczynę niepowodzenia.

W ciągu jednej godziny możemy zrobić dużo, ale na pewno nie wszystko. Dlatego jeśli czujesz, że 1h to za mało, ponieważ Twoje wyzwanie biznesowe jest bardziej złożone, wybierz współpracę na godziny.

349,00 

Zobacz opinie Klientów:

Do Angeliki zgłosiłam się jako właścicielka ponadrocznej, ale zawieszonej JDG. Miałam w głowie wiele wątpliwości, chęć powrotu do tego czego kocham, ale też obawy. Miałam ogromną nadzieję, że Angelika mi dużo rozjaśni, uspokoi, pomoże dokonać odpowiednie decyzje. I tak się stało. 🙂

Angelika to niesamowicie serdeczna, a jednocześnie profesjonalna i doświadczona specjalistka. Po konsultacji zdecydowałam się zrobić to, co mi radziła - wróciłam do JDG będąc na etacie i cóż... wszystko rozwija mi się tak świetnie, jak nigdy wcześniej. Sama zmiana nastawienia, zachowań i podejmowania działań sprawiła, że nie tylko mam z powrotem ogromną radość z realizowania się w fotografii, ale i mój kalendarz jest zabookowany na miesiąc do przodu. Mam w sobie dużo spokoju, a z każdej sytuacji wiem, że można znaleźć rozwiązanie. I wiem, że jeśli coś będzie się dziać nie tak, mogę zwrócić się do Angeliki, aby pomogła mi przywrócić moją firmę na dobry tor. Oprócz płatnej konsultacji, uważam że darmowe materiały ze strony oraz newsletter są bardzo wartościowe i jestem ich ogromną fanką. POLECAM!

Zuzanna Gwiazda
FotoGwiazda

Idealnie spędzony czas, jeśli chce się spojrzeć z boku na swój biznes i znaleźć propozycje jego rozwoju. Konsultacja rozjaśniła mi wszystko w głowie i ogarnęła chaos, który panował przed spotkaniem.

Teraz wiem co dalej zrobić. Polecam z całego serca, jeśli zależy Ci na rozwoju swojej marki ♥️ już teraz wiem, że regularnie będę korzystała z konsultacji w drodze do sukcesu.

Jagoda
Szymanowska

Konsultacje online z Angeliką dotyczące zakładania i rozwijania biznesu to najlepsze, co mogło mi się teraz przydarzyć.

To sympatyczne, ale i rzeczowe spotkanie rzuciło nowe światło na wiele aspektów, które wydawały mi się dotąd niejasne. Z mojego nieco zagmatwanego opisu Angelika wyłuskała najważniejsze i najsensowniejsze rzeczy, na których powinnam się skupić w pierwszej kolejności.

Ma ona niewątpliwie ogromną wiedzę i doświadczenie w temacie efektywnego prowadzenia biznesu, ale też świeże i kreatywne podejście, np. podsunęła mi pomysł na dodatkową niszę, o której sama nawet nie pomyślałam, choć długo myślałam na temat docelowego klienta mojego biznesu. Mimo że moja branża i pomysł na biznes są dość specyficzne, potrafiła przeniknąć do samego sedna mojej oferty i wspaniale doradzić. Profesjonalizm, wiedza podana w zrozumiały sposób, wnikliwa analiza, ale też energia, która dodaje skrzydeł i motywuje do działania to to, czego potrzebowałam na moim etapie chyba najbardziej. A to wszystko odnalazłam podczas naszego spotkania.

Polecam każdemu, kto jeszcze się waha, by skonsultować się z Angeliką. Nie ma na co czekać!

Natalia
Stawicka

Tego mi było trzeba!

Osoby, która zada odpowiednie pytania, pomoże się określić, wesprze, przekaże konkretne wskazówki! Cierpliwie, życzliwie i konkretnie! Polecam baaardzo!!!

Karina
Hoffmann-Zwolińska

Zaczęłam planować swój biznes i w pewnym momencie utknęłam. Poprosiłam Angelikę o konsultację biznesową. Bardzo podobało mi to, iż Angelika przygotowała się do rozmowy (wcześniej zapytała o moje problemy, oczekiwania i cele), a nie był to spontan.

Atmosfera na konsultacji była bardzo przyjemna, pomimo godzin nocnych! Finalnie otrzymałam propozycje rozwiązania mojego problemu, jak również kilka przydatnych wskazówk dot. rozwoju mojego biznesu. I co najważniejsze – po konsultacji czuję się zmotywowana do działania! Dziękuję!

Karolina

Konsultacja z Angeliką pomogła mi poukładać sobie w głowie na początku drogi. Jest bardzo możliwe, że wrócę po wsparcie na dalszych etapach.

Zuza

Już krótka rozmowa otworzyła klapki w głowie, rozjaśniła podstawowe i potrzebne kwestie. Polecam, tego typu konsultacje, bo czasem zagłębiamy się w swoich myślach, czujemy się osamotnieni prowadząc biznes.

Spojrzenie kogoś z boku, kogoś “trzeciego” pozwala nabrać zdrowego dystansu. Pani Angelika wie, o czym mówi, z rozmowy przebija nie tylko wiedza, ale również doświadczenie.

Agata

Świetna konsultacja, podczas której otrzymuje się świeże spojrzenie na swój biznes. Angelika potrafi z sympatią i troską wskazać słabe punkty, co jest bardzo ważne, ponieważ czasem trudno spojrzeć obiektywnie na swoje własne pomysły.

Oprócz wiedzy biznesowej i merytorycznej Angelika wyróżnia się wśród innych osób oferujących konsultacje tym, że kontakt od pierwszej chwili jest bardzo naturalny, empatyczny, więc można od razu powiedzieć, o tym co nam w duszy gra. Poza tym była w stanie bardzo trafnie przeanalizować projekt, który nie wyszedł i wskazać dokładnie dlaczego tak się stało.

Joanna

Bardzo rzeczowa i fajna konsultacja, mimo pierwszej rozmowy dużo mi Pani Angelika objaśniła, zaproponowała od czego zacząć, znalazła brakujące ogniwo w moim marzeniu o własnym biznesie.

Beata Antonina
Czekańska

Dzięki Angelice wreszcie ruszę z miejsca!

Podczas konsultacji biznesowych dostałam cenne wskazówki i rady. Angelika zwróciła mi uwagę na rzeczy, o których sama nie pomyślałam. Utwierdziłam się dzięki niej w przekonaniu, że mam fajny profil biznesowy, który warto realizować, ale przede wszystkim, że nie ma co czekać na dobrą chwilę. Trzeba działać! Bardzo dziękuję za czas, wysiłek i wiedzę! Polecam wszystkim!

Magdalena
Drzał

Polecam konsultacje z Angeliką super energia, pełne zaangażowanie, fachowa wiedza i trafne rady.

Kasia Szcz

4
5

Czym nie jest współpraca 1:1?

Coachingiem, podczas którego tylko zadaję pytania. Moim zadaniem jest udzielenie odpowiedzi i wskazanie najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu. To dawka wiedzy dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb połączona ze wsparciem we wdrażaniu zmiany w życie.

Jakiego wsparcia nie udzielam?

 • doradztwo w zakresie księgowości
 • porady prawne
 • pisanie wniosków i oficjalnych pism, np. o dofinansowanie

Co jest niezbędne, aby uzyskać efekty?

Zaufanie i odpowiedzialność – to dwa elementy, bez których współpraca 1:1 nie ma sensu.

Musisz mi zaufać, abym mogła Cię poprowadzić.

Dzięki temu ja będę mogła wziąć odpowiedzialność za efekty naszej współpracy.

Dlatego tak ważne jest, aby nadawać na tych samych falach. Wsparcie indywidualne to wbrew pozorom bardzo osobista relacja. Mam świadomość, że prowadząć mały solo biznes, traktujesz go jak swoje dziecko. A dziecka nie oddasz w ręce kogoś, kto nie wzbudza Twojego zaufania.

Moim priorytetem jest, aby podczas spotkań utrzymać dobrą atmosferę. To kluczowy element, którego wielu ekspertów biznesowych nie docenia.

Zobacz, co moi Klienci piszą na temat atmosfery w czasie spotkań:

Spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, podczas których czułam się swobodnie.

Była mi przewodniczką, ale też przyjaciółką, na którą zawsze mogłam liczyć.

To kobieta z ogromną wiedzą, doświadczeniem, pasją i dużym spokojem.

Pozwala rozwinąć skrzydła, a jednocześnie trzyma rękę na pulsie i nie daje odpłynąć za daleko.

Szybko złapałyśmy dobry kontakt – co dla mnie jest bardzo ważne.

Dziękuję też za spokojną i przyjazną atmosferę pracy – bardzo doceniam to w pracy z innymi.
Angelika poprzez swoją kontaktowość skraca dystans i sprawia, że współpraca jest bardzo przyjemna, bezpośrednia. Kiedy się czasem nie chce… Angelika wie, jak sprawić by się zachciało.

Angelika potrafi z sympatią i troską wskazać słabe punkty, co jest bardzo ważne, ponieważ czasem trudno spojrzeć obiektywnie na swoje własne pomysły.

Kontakt od pierwszej chwili jest bardzo naturalny, empatyczny, więc można od razu powiedzieć, o tym co nam w duszy gra.

Zaopiekowała się mną i moim pomysłem na biznes.

Masz wątpliwości?

To normalne! Przeczytaj case studies biznesów, z którymi pracowałam.

Rozważasz stałą współpracę w formie pakietów godzinowych lub mentoringowych, ale masz wątpliwości, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Zacznijmy od 1h spotkania 1:1. Porozmawiamy o szczegółach współpracy i zweryfikujemy, czy nadajemy na tych samych falach. To bardzo ważna kwestia przy tego typu usługach, która niestety często jest pomijana.

Jeżeli po spotkaniu 1:1 zdecydujesz się na pakiet godzinowy lub zakup pakietu mentoringowego, otrzymasz zwrot kosztu wykupionego spotkania 1:1.

mentoring biznesowy, mentor biznesowy dla kobiet, strateg biznesu, menedżer na godziny - Angelika.jpg
Współpraca indywidualna