Pobierz biznesową checklistę i sprawdź, czy Twój statek jest gotowy wypłynąć na głębokie wody biznesu!

EDYCJA WIOSENNA JUŻ WKRÓTCE

Biznesowa Stocznia

Usprawnij swój biznesowy statek w 3 miesiące!

Prowadzisz swój mały biznes i planujesz wypłynąć na głębokie wody?

Przygotowania na zapleczu to zawsze najtrudniejsza część procesu zmian.

Przekonaj się, jak małe, regularne kroki pozwolą Ci skutecznie
zrealizować rozwojowe cele już w 3 miesiące.

Nie jest łatwo prowadzić solo biznes. Często mamy ambitne plany, ale pomimo najszczerszych chęci bieżące sprawy wciąż nie dają nam przestrzeni na zajęcie się obszarami ważnymi (a nie tylko pilnymi).

Milion razy słyszymy, że podstawą skutecznego działania jest dobry plan tygodnia, podzielenie zadań na mniejsze i wiele innych oczywistych wskazówek, które w praktyce okazują się mało skuteczne.

Żadne planery, kalendarze, tablice nie pomagają Ci w finalizowaniu zadań?

Możliwe, że masz na koncie kilka biznesowych kursów, ale zabrakło Ci czasu na wdrożenie tej wiedzy w życie. Działasz w chaosie, od zrywu do zrywu i nie jesteś w stanie utrzymać motywacji, aby doprowadzić tematy do końca?

Liczba rozgrzebanych tematów do dokończenia „jak będzie więcej czasu” rośnie zamiast maleć? Pracujesz dużo, ale ciągle nie widzisz efektów? Może nawet podejrzewasz, że Twoje działania nie mają sensu, bo biznes dalej stoi w tym samym miejscu.

Nie jesteś sama. Powyższy opis to praktycznie cytaty wypowiedzi moich klientek. I właśnie dlatego stworzyłam Biznesową Stocznię, aby pomóc złapać wiatr w żagle takim osobom jak Ty.

Jak to wygląda w praktyce?

Wyobraź sobie, że masz przewodniczkę, która razem z Tobą przegląda mapy i pomaga zdecydować, którą drogą najszybciej dotrzesz do swojego celu.

Pomaga Ci zaprojektować konstrukcję statku, którym bezpiecznie do niego dopłyniesz. Przeprowadza przegląd biznesu, wręcza Ci checklistę usprawnień, a później czuwa nad ich wdrożeniem, co daje Ci motywację do wprowadzania zmian małymi, ale skutecznymi krokami.

Prace nad usprawnieniami odbywają się w towarzystwie innych solo przedsiębiorczyń. Dzięki czemu łatwiej jest utrzymać motywację i reżim regularnej pracy.

Połączenie pracy 1:1 z mentorką oraz grupowych spotkań coworkingowych to najskuteczniejsza forma wsparcia w rozwoju biznesu w przystępnej cenie.

Mastermind biznesowy online dla kobiet mentoring online

01

Po zakupie programu otrzymujesz instrukcję e-mailową, która pomoże Ci określić obszar do usprawnienia (w ciągu najbliższych 3 miesięcy) oraz stworzyć plan działania.

Mastermind biznesowy online dla kobiet mentoring online

02

Spotykamy się na 1,5h spotkanie online, tylko Ty i ja. Wspólnie przeprowadzamy przegląd Twojego biznesu, omawiamy Twój plan działań na najbliższe 3 miesiące i dopracowujemy szczegóły.

Mastermind biznesowy online dla kobiet mentoring online

03

Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym – możesz wysłać mi pytania lub case staudy do omówienia na spotkaniu coworkingowym.

Mastermind biznesowy online dla kobiet mentoring online

04

Spotykamy się co tydzień, przez 8 tygodni, z pozostałymi uczestniczkami biznesowej stoczni na coworkingu online.

Mastermind biznesowy online dla kobiet mentoring online

05

Pękamy z dumy, jak wiele udało się osiągnąć w tak krótkim czasie.

Na czym polegają spotkania coworkingowe? 

 • pierwsze 30 minut poświęcone jest na odpowiedzi na pytania, omówienie przesłanych case study oraz dyskusję.
 Możesz zadawać pytania na forum, konsultować swoje pomysły, robić badania rynku, brać udział w biznesowej burzy mózgów, dzielić się swoimi bolączkami i wątpliwościami, udzielać wsparcia innym, jak również zareklamować swój biznes i znaleźć partnerów biznesowych,
 • Dress code jest dowolny, jeśli masz ochotę pracować w piżamie, bez makijażu i z potarganymi włosami to też ok (tak często wygląda praca na zapleczu, wszyscy to wiemy).
 • kolejne 60 minut jest zarezerwowane na pracę nad swoim biznesem, wtedy każdy zajmuje się swoimi zadaniami (jednak aby nie kusiło Cię odłożenie pracy na później, zostajemy na spotkaniu online, ale wyłączamy mikrofony, aby sobie nawzajem nie przeszkadzać).
W tej części możesz, ale nie musisz mieć włączonej kamery.
 • Dress code jest dowolny, jeśli masz ochotę pracować w piżamie, bez makijażu i z potarganymi włosami to też ok (tak często wygląda praca na zapleczu, wszyscy to wiemy).

Ile można osiągnąć
w 3 miesiące? Dużo.

Jeśli się pracuje regularnie i dokładnie wie, gdzie i jak chce się dopłynąć.

Jeśli nie narzuca się sobie tempa, które po kilku tygodniach wypala nas z wszelkiej motywacji i siły.

Jeśli jeszcze nie masz w posiadaniu mojej Biznesowej Checklisty, pobierz ją teraz.

Pomoże Ci ona zdecydować, nad czym w pierwszej kolejności chcesz zacząć pracować. Ja również podpowiem Ci podczas naszego spotkania 1:1, co w danym momencie jest priorytetem w rozwoju Twojego biznesu i od jakiego obszaru warto zacząć zmiany.

Co moje klientki mówią o pracy ze mną?

Przeczytaj wybrane opinie o współpracy w zakresie wsparcia biznesowego.

Przed podjęciem decyzji co do współpracy, miałam spore obiekcje i wątpliwości, głównie dlatego, że wcześniej sparzyłam się „u konkurencji”. Okazały się bezpodstawne.

Szybko złapałyśmy dobry kontakt – co dla mnie jest bardzo ważne, ustaliłyśmy dokładny plan działania – szyty na miarę – i ruszyłyśmy do pracy. Przebiegała ona bardzo sprawnie, zawsze o czasie i z zadawalającymi rezultatami.

Konstruktywnie, profesjonalnie i bardzo przystępnie podane teoria i praktyka. Angelika poprzez swoją kontaktowość skraca dystans i sprawia, że współpraca jest bardzo przyjemna, bezpośrednia. Kiedy się czasem nie chce… Angelika wie, jak sprawić by się zachciało.


Katarzyna Metlerska - Chabiera
Stacja Rozwój i Relacje

Jeśli ktoś zapytałby mnie czy warto podjąć współpracę z Angeliką to bez wahania powiedziałabym: „Tak”. To kobieta z ogromną wiedzą, doświadczeniem, pasją i dużym spokojem.

Pozwala rozwinąć skrzydła, a jednocześnie trzyma rękę na pulsie i nie daje odpłynąć za daleko. Sprawia, że ma się ogrom przemyśleń, wątpliwości, a w końcu dociera się do sedna sprawy.


Karolina Kowalska - Doniec
Love story papeteria

Byłam totalnie pogubiona w plątaninie moich pomysłów, wizji oraz obaw i lęków. Angelika pomogła mi uporządkować pomysły i myśli, wyznaczyłyśmy moją biznesowa drogę.

Do tego Angelika jest zadaniowcem i nigdy nie zostawiła mnie w połowie zadania. Dzięki współpracy z Angeliką jestem dużo bliżej celu. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć bądź usprawnić swój biznes.


Marta Gierszak
Psillout

Moje doświadczenie z Angeliką jako mentorem biznesowym jest absolutnie rewelacyjne! Szukałam wsparcia na kolejnym etapie mojego kilkuletniego biznesu, ponieważ samodzielne podejmowanie decyzji i kolejne kursy nie były już wystarczające.

Szukałam osoby, która nie będzie wyłącznie coachem, bo motywacji mi nie brakowało, ale dostarczy konkretne i merytoryczne porady. Właśnie to dostaję od niej w pełnym zakresie.

Jej zaangażowanie i spostrzegawczość pozwalają szybko zidentyfikować obszary wymagające poprawy, a podejście do każdego problemu jest absolutnie indywidualne. Jej doświadczenie w biznesie pozwala mi na odważniejsze podejmowanie decyzji, na które sama nie zdecydowałabym się bez jej wsparcia.


Paulina Wesołowska
Sahaja Lingerie i Pasmanteria Delikatne

Angelika jest mentorem, który potrafi słuchać, analizować oraz wyciągnąć wnioski, jednocześnie posiadając bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu zakładania własnego biznesu.

Moim głównym celem było opracowanie strategii biznesowej oraz poukładanie chaosu jaki panował w mojej głowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy!


Karolina Botor
Pani Buduje Karierę

Z Angeliką zaczęłyśmy współpracę, kiedy w głowie miałam mętlik i chaos. Robiłam dużo różnych rzeczy, miałam milion pomysłów i czułam się tym wszystkim bardzo przytłoczona. Potrzebowałam świeżego spojrzenia na mój biznes i szczerej opinii, w którym kierunku podążać.

Choć w życiu przedsiębiorcy nie brakuje chwil zwątpienia, to cieszę się, że mam osobę, która potrafi na moje obawy spojrzeć z boku, merytorycznie się do nich odnieść i znaleźć trafne rozwiązanie. Polecam współpracę z Angeliką wszystkim osobom, które podobnie jak ja kilka miesięcy temu, są na biznesowym zakręcie, zjada ich własna ambicja lub nie wiedzą, w którym kierunku rozwijać swoją firmę, aby zamiast frustracji przynosiła satysfakcję.


Iza Gemzała
Architekt PRO

4
5

To co, wchodzisz na pokład?

Inwestycja w Biznesową Stocznię to 990 zł brutto.

W tej cenie otrzymujesz:

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

przegląd biznesu i 1,5h spotkanie mentoringowe 1:1,

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

zmianę pomysłów w konkretny plan działania,

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

12h pracy w coworkingu online, którego celem jest wygospodarowanie, stałego okienka na pracę nad biznesem, a także kontakt z innymi osobami, które tak jak Ty postanowiły zacząć działać nad doskonaleniem swojego biznesu,

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

3 miesiące indywidualnego wsparcia mailowego (w razie pytań, nowych przemyśleń, wątpliwości, jesteśmy w stałym kontakcie),

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

utrwalenie nawyku regularnej pracy nad zadaniami ważnymi i rozwojowymi dla Twojego biznesu,

Mastermind biznesowy online dla kobiet - Biznesowa Stocznia - przegląd biznesu

po 3 miesiącach satysfakcję, ile udało Ci się w tym czasie osiągnąć.

Jeśli wciąż wahasz się, czy to coś dla Ciebie…czytaj dalej.

Co się stanie, jeśli nie dołączysz teraz?

Nic. Dokładnie nic. Twój biznes najprawdopodobniej będzie dalej dryfował po wodzie, nie mając pewności, czy płynie w dobrym kierunku.

Nabór do biznesowej stoczni trwa do 22 października 2023. Liczba miejsc jest ograniczona, a w kolejnych edycjach będą miały pierwszeństwo osoby, które przedłużają członkostwo (otrzymają super ofertę cenową na kontynuację).

Jeżeli:

 • czujesz, że Twój biznes się nie rozwija lub utknął w jakimś punkcie i nie wiesz, co dalej z tym zrobić,
 • bieżące obowiązki nie dają Ci przestrzeni na strategiczny rozwój biznesu,
 • masz w głowie mnóstwo ambitnych planów i pomysłów, ale nie masz kiedy ich realizować,
 • nie do końca wiesz, jak wdrożyć swoje pomysły w życie,
 • spadła Ci motywacja do działania, a wiesz, że praca w grupie Cię motywuje i dodaje energii,
 • Twoja lista zadań „do zrobienia jak będzie czas” rośnie zamiast maleć,
 • czujesz, że przytłacza Cię ilość tematów do ogarnięcia, masz chaos w głowie i już nie wiesz, gdzie ręce włożyć,
 • chcesz podejść strategicznie do rozwoju biznesu i konsekwentnie, małymi krokami osiągać swoje cele,
 • chcesz mieć więcej Klientów i zwiększyć swoje przychody,
 • marzy Ci się, aby Twój biznes był uporządkowany, a Twoje działania nie ograniczały się do pojedynczych zrywów…

…BIZNESOWA STOCZNIA jest dla Ciebie.

Co stracisz, jeśli nie weźmiesz udziału?

 • możliwość mojego osobistego wsparcia i opieki nad Twoim biznesem,
 • okazję wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów z innymi zaangażowanymi przedsiębiorcami, którzy tak jak Ty chcą skutecznie rozwijać biznes,
 • szansę na wypracowanie trybu regularnej pracy nad zadaniami ważnymi, a nie tylko pilnymi,
 • dostęp do rabatów i kodów promocyjnych dostępnych tylko dla uczestników Biznesowej Stoczni,
 • możliwość testowania nowych produktów, które planuję wprowadzić do oferty, a także wpływania na ich formę i zakres (uczestnicy Biznesowej Stoczni są grupą VIP, której będę udostępniała premierowe nagrania tematycznych warsztatów online w formie bonusa),
 • czas na samodzielne próby ogarnięcia wszystkiego bez profesjonalnego wsparcia.

Czym nie jest Biznesowa Stocznia?

To nie jest mastermind. Nie musisz się rozliczać przed grupą, podsumowywać, jakie masz cele na ten tydzień, co udało Ci się osiągnąć, a co nie. Każdy odpowiada za siebie i swój rozwój. Spotkania grupowe mają na celu zmobilizowanie do regularnej pracy, być okazją do zadania pytań i czerpania energii z atmosfery pracy w grupie.

To nie jest bootcamp ani żaden intensywny program rozwojowy, podczas którego zaleję Cię toną materiałów, z których odkopywać się będziesz godzinami, a materiały, których nie zdążysz przerobić (bo poza biznesem jest jeszcze życie, które lubi burzyć nasze ambitne plany) zostaną odłożone na później i będą miesiącami wzbudzać wyrzuty sumienia.

To nie jest klasyczny coworking online, ponieważ podczas spotkań nie zajmujemy się codziennymi obowiązkami i bieżącą pracą, tylko sprawami związanymi z rozwojem biznesu.

Głównym celem jest określenie priorytetów w obszarze rozwoju Twojego biznesu i wypracowanie regularnej pracy nad zadaniami, abyś po 3 miesiącach mogła powiedzieć „dałam radę, w 3 miesiące zrobiłam więcej niż przez ostatni rok”.

To jak karnet na siłownię, na którą uczęszczasz w celu utrzymania dobrej formy Twojego biznesu. Z każdym tygodniem poprawiasz kondycję swojego biznesu i zbliżasz się do wymarzonego celu. Nie ma innej skutecznej drogi rozwoju, która jednocześnie Cię nie wypali i nie przytłoczy po kilku tygodniach.

Zapisz się na listę zainteresowanych i w pierwszej kolejności otrzymaj możliwość dołączenia do Biznesowej Stoczni.

Kim jestem?

Nazywam się Angelika Stawowy. Projektuję i usprawniam biznesy.

Moim talentem jest łatwość w odnajdywaniu prostych rozwiązań na skomplikowane problemy. Uwielbiam małe firmy i sama prowadzę 3 solo biznesy. Znam doskonale wyzwania związane z ilością zadań wynikających z prowadzeniem małej firmy i ograniczonym czasem przedsiębiorcy.

Wyznaję zasadę, że lepsze małe kroki do przodu niż wielkie zaplanowane, ale nigdy nie postawione. Dlatego stworzyłam Biznesową Stocznię, abyś powoli, ale skutecznie, dopłynęła do celu, a nie w nieskończoność przekładała termin realizacji swoich marzeń.

Sprawdź opinie moich Klientów.

Biznesowa Stocznia